Ücretsiz makale yazmak?

Merhaba arkadaşlar? Napıyosunuz nasılsınız diyerek öncelikle cümleme başlıyorum. Bu yazım tamamen Google reklam alımı ile alakalı olup herhangi bir bilgi içermemektedir.

Yazının devamı ne olur nasıl olur bilmiyorum. Şuan güldür güldürün 211 bölümünü izliyorum. Şu Şevket denen adam baya bir komik açıkçası. Adam işini gayet güzel yapıyor. Oyunculuğu çok iyi gerçekten. Canınız sıkılınca izleyebilirsiniz. Tavsiye ediyorum.

Ben normalde belgesel izlemeyi severim. Ama işte izle izle baya birçok belgeseli izlemişimdir. Artık aynı belgeselleri izleyemiyorum. Napalım işte adsense onayı almakta baya bir zor. Sonra sonra daha ne bahsedebilir bilmiyorum.

Bugün fenerbahçe denizli maçı vardı fener yendi ama gustavonun pozisyonu faul çalınmalıydı hakem çalmadı. Var ile de konuşuldu onlarda faul demedi. Bende bir fenerliyim ama faul olduğunu düşünüyorum. Bu sene şampiyon olacağımızda belli değil açıkçası.

Öyle işte garip hayat devam ediyor. Kaç kelime oldu bilmiyorum fakat yeterli bence bu bu bu kadar. Üç kere bu yazdım maksat kelime sayısını artırsın. Bir iki üç dört beş derken 5 kelime yazdım. Altı yedi sekiz dokuz on falan filan. Deniyorum umarım reklam alırım. Bu yazıyı sonuna kadar okusanız da bir reklama şey ettiriverin. Ne demişler ne verirsen elinle o gelir seninle. Esen kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir