Pinterest para kazanmak?

Merhaba arkadaşlar kanalıma hoş geldiniz. Diye başlamak hep isterdim ama olmadı hiç başlayamadım. Aslında şuan Bi denemek istemedim değil ha. Ne kaybederim ki.

Neyse konumuza dönelim. Pinterest para kazanmak aslında çok kolay ama Bi o kadar da sabır işi. Bn iki üç ay önce başladım aylık 600 1000 TL arası geliyo. Bu siteyide onun için açtım zaten. Sub domain açıp site kuruyorum. Reklam gösterim başına para geliyor. Çok Bi tıklayan yok aslında ama olanda yetiyor.

Nasıl başlamalı? Öncelikle bir adet hosting ve domain alıyorsunuz. Ana domain e makale giriyorsunuz ama özgün olacak haa yokda Google amcam reklam vermez. E reklam vermezse para gelmez. Neyse makaleleri girdik mi hemen Bi adsense açıyoruz. Sonra reklam istiyoruz. Sonra sub domain açıyoruz ben c panel kullanıyorum basit ve kullanışlı. Sonra gerekli ayarları yüklüyor ve yapıyoruz. Sonra pinterest hesabı açıyoruz. Daha sonra da site ile pinterest i bağlıyoruz. Sonra herşeyi sistem yapar yatın dinlenin. İyi geceler esen kalın. Bol kazançlar. Daha bişi yazamam yeter yoruldum bezdim bunaldım kızdım kızardım. Son olarak da neyse boşver in yeter bu kadar kelime inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir