İnternetten para kazanmak?

Son zamanlarda insanlar İnternet ten para kazanma peşinde. Bu pek tabi kolay değil. Uzun zamandır ben uğraşıyorum ama öle devasa paralar kazanamadım. Bu makaleyi de onun için yazıyorum. Siteme reklam alabilmek için. Hayırlısı bakalım umarım alırım bu sefer reklamı. Daha önce dört makale ile başvurdum olmadı bnde yazıyorum öle havaye.

İnternet hakkında bari bilgi vereyim. Web siten varsa para kazanabilirsin. Sonra Facebook, instagram, pinterest bunlar para kazanabileceğiniz yerler. Açıkçası ben şuan pinterest ile uğraşıyorum ama napim boş zamanlarımda uğraşıyorum arada bir iki üç geliyor. Bazen 8 on değişiyo ne olursa olsun aylığa destek destektir. Aslında herkez uğraşmayı bununla. Ne kaybedersin dostum.

Var atmayıver instagram a fotoğraf falan yada hikaye. Onun yerine makale yaz yada ne bilim Bnm gibi uğraş bul edin kendine. Nasıl olacak o o kadar kolay değil dediğini duyar gibiyim yada vay arkadaş ne saçmalıyorsun sen diyip belkide sayfayı kapattın olsun be dostum. Aman boşver takma bu kadar. Ama olsun yazmayı unutmuşuz. Zaten dünyada bizi unutmuş durumda e öyleyse takma salla bea.

Neyse ben çok yazdın. Kısaca özelim. Internetten para kazanmak kolay iş değil usta. Aslında çok kolay ama onuda sen boşvereceksin zaten zamanla. Biz severiz vay be ne kazanıyor demeyi ama onun gibi yapmayı denemeyi vesselam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir