Güldür Güldür hakkında

Neredeyse 200 ü aşkın bölümüyle hala herkezin izlemeye devam ettiği güldür güldür çok sevilerek izlenmeye devam ediyor. Yaklaşık iki yüz bölüm oynanan her bölümdede beş skeç oynanan güldür güldür bin taneden fazla skeç yazılmış bazıları dev ediyo film dizi serisi gibi ama olsun bu yaklaşık bin skeç yapıyor.

Bu kadar bölümü nasıl yazıyorlar şaşıyorum açıkçası. Adamlar çalışıyor abi. Bazı bölümleri hatta ilk bölümler bir iki üç dört sonra beş altı sonra yedi sekiz sonra on on bir falan derken baya geliştirdiler oyunları. Sonra çok güzel hareketler bunlar iki çıktı onlar da başlarda sarmadı bir iki üç derken patladı gitti.

Hangisi daha iyi bilmiyorum ama ikiside yoklukta gidiyo. Olucak bu iş olucak. Şevket ve burnu büyük olan kimdi bilmiyorum ama iyi oynuyorlar. Şu selena dan gelen Çetin rolü de son zamanlarda daha iyi daha sonra fikri de baya Bi iyi oynamaya başladı.

Ee naparsın iş güç izlemeye devam ediyor napalım. Onu diyorum işte nasihat. Amca dayı teyze yenge herkez izliyor. Enişte baldız görümce bide çoluk çocuk genç yaşlı herkez her kesimden izleyen var. Acayip yani. Neyse olsun ben kaçar yeter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir