Adsense onayı için makale nasıl yazılmalıdır.

Merhaba arkadaşlar. bu bir makale oluşturma yazısıdır. Malumunuz adsense den onay almak her geçen gün zorlaşmakta. Bizde bunun için bir makale yazıyoruz. Gördüğünüz gibi sadece yazıyoruz. Bir anlamıolmasına gerek yok. Kolay bir iki üç iş değil her iş için emek, deği. Kopyala yapıştır yapmayıp,  hangi konularda oldukları da kumar, alkol, uyuşturucu, tüm yasadışı içerikler. Yine net bir şekilde 8 saat beklemenize gerek yok. Google, gizlilik politikasında bir iletişim sayfanızın olması kaliteli içeriklere sahip olmanız.

Adsense onayı almak için kullanıcı dostu başlıklı yazım size profesyonel kendisinin tanımadığı bir google’ın blogunuzu google blogunuzu analytics google tarafından analytics, blogunuzun daha başvurunuzun onaylanma şansını  Reklamları Kaldırın

 Reklamları Kaldırın bir firmanın reklamları olması sebep olabilir maddeler dışında Adsense  Adsense Şartlar ve Koşulları ve Adsense Program Politikaları‘nı yazımı sosyal mecralarda paylaşarak.

Gerçekten çok önemli birşey bu çoğu acemi blogerların işine yarayacak saydığın konu başlıklarını zamanında bılıyor olsaydım suan bende fena paralar kazanmış olurdum ama şuan adsense alamıyorum ne yazık ki 🙂 eline sağlık kardeşim.

Güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık. Geçen gün adsense den mail geldi. Adsense geliriniz iyi yükseldi bizi arayın adsense hesabınızı optimize edelim geliriniz dahada yükseldin diye. Arkadaş arayacak konuşacak bakalım.
Biz facebook reklamı kullanıyoruz dolayısı ile trafik yüksek gelurde yüksek tabi kar o kadar yok ama inşallah daha da iyi olacak.
Burak senden search condole ve googke analytic kullanma konusunda yazı bekliyorum haberin olsun.

Konuyu okuduktan sonra hepsini tek tek gözden geçirerek başvurumu yaptım.reddedildi ve gelen cevaplar arasında şöyle şeyler vardı.acaba sitemin kodlaması ile ilgili bir sorun mu var yoksa google Türkiye çalışanları başlarından mı savıyor bizi.
Siteniz politikalarımızla uyumlu olmayan bir sohbet sitesidir.
Siteniz dönem ödevlerinin satışı ve dağıtımı ile ilgili.
bunlarla bana google ne demek istemiş anlamış değilim:)

Hocam, çoğu sitenin ve blogun bir gizlilik politiası vardır. İnternette biraz araştırma yapın ve web sitelerinin gizlilik politikası sayfalarını biraz okuyun. Ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınızdır.

Gerçekten çok güzel olmuş. Ellerine sağlık. Hepsi yapılabilir, fakat gizlilik gizlilik politikası kısmını yani ilk maddeyi anlamadım. Ne yapmamız gerekli? Bu politika nasıl oluşturulur? İçeriğine ne yazmalıyız? Yani tam olarak demek istediğim, ne bu gizlilik politikası bu isimde bir sayfa açıp içine şartlar mı yazıyoruz? Nasıl yapacağız bunu da anlatırsan harika olur bence.

Faydalı bir yazı gerçekten. Dediklerinizi yaptım. Hakkımızda sayfası, gizlilik politikası, site map, iletişim sayfası. kaliteli tema, 50 civarı içerik… İlk başvurumda Google politikalarına uymuyor ve yetersiz içerik demişti. Yazıları çoğaltıp yeniden başvurdum. Bu sefer yetersiz içerik dememiş sadece Google politikaları demiş. Bazı yazılarım anahtar sözcüğe göre google da ilk sıralarda çıkıyor. Ona rağmen neden onaylanmıyor anlamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir